FAQs Complain Problems

समाचार

कर्मचारीहरुको विवरण

फोटो कर्मचारीको नाम पद शाखा इमेल फोन नम्बर
फणिन्द्र प्रसाद पाैडेल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत phanindrap894@gmail.com 9851164875
महेन्द्र कुमार बोहरा नगर शिक्षा प्रमुख(उप-सचिब (दसौ तह)) नगर शिक्षा शाखा mahendrabohora598@gmail.com 9840783747
राजुभाइ श्रेष्ठ अधिकृतस्तर सातौ योजना तथा प्रशासन शाखा stha.rajubhai@gmail.com; suchanaadhikari@chautaramun.gov.np 9851182685; 9851142745
अर्जुन बहादुर खड्का पशु स्वास्थ्य प्रविधिक पशु विकास शाखा 9841989024
विना ख्याजु लेखा अधिकृत लेखा शाखा binakhyaju5@gmail.com ९८४३३१८३४०
दिनेश नेपाल जन स्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य शाखा dineshnepal46@gmail.com 9851203579
दुर्गा प्रसाद ढुङ्गेल अधिकृतस्तर छैठौ प्रशासन, सहकारी, न्यायिक शाखा dhungeldurgaprasad@gmail.com 9851182685
ई. रोशन घिमिरे सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि तथा राजश्व शाखा roshanghimire1026@gmail.com 9841609999
ई. बद्रि नारायण भुजेल इन्जिनियर प्राविधिक शाखा bhujelbadri143@gmail.com 9851199927
चिरञ्जिवि कट्टेल शाखा अधिकृत रोजगार शाखा kchiran123@gmail.com 9851151682
शिव बहादुर पुरी सि.अ.हे.व. अधिकृत स्वास्थ्य शाखा shivapuri210@gmail.com 9841538457
मैया कुमारी घिसिङ पशु स्वास्थ्य प्रविधिक पशु विकास शाखा 9849026396
शंकर दाहाल ना.सु राजश्व शाखा shankardahal88@gmail.com 9851131763
पुनम भण्डारी ना.सु प्रशासन तथा राजश्व शाखा bhandari.poonam47@gmail.com 9742421816
टिका रेग्मी महिला विकास निरिक्षक न्यायिक, महिला, बालवालिका तथा जेष्ठ नागरिक शाखा regmiti69@gmail.com 9863815345
विकास श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा bikizxl@gmail.com ९८५१०२००६४
गोविन्द सापकोटा सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा sapkota069@gmail.com ९८४३०३९२२२
रामहरी नेपाल सव.इन्जिनियर प्राबिधिक शाखा nepalramhari25@gmail.com ९८४१९२४०५५
लुना श्रेष्ठ सव.इन्जिनियर प्राविधिक शाखा
रविन्द्र सापकोटा पशु स्वास्थ्य प्रविधिक पशु विकास शाखा 9849331661
राजेन्द्र सापकोटा जे.टी. कृषि विकास शाखा 9865727246
भिमशेन भण्डारी जे.टी. कृषि शाखा
रामहरी दाहाल जे.टी. कृषि विकास शाखा 9849068148
तुल्सी माया तामाङ एम.आई.एस अपरेटर पञ्जिकरण शाखा tulsi.tamang@gmail.com 9841924065
आनन्द धिताल एम.आई.एस अपरेटर पञ्जिकरण शाखा dhital.anil1424@gmail.com 9843357195, 9808091043
रोहित शर्मा कम्प्युटर अपरेटर नगरपालिका 9851234574
सुनिता सापकोटा अ.हे.व स्वास्थ्य शाखा 9866285933
अर्जुन गतराज वरिष्ठ उद्यम विकास सहजकर्ता उद्योग विकास शाखा arjun.gatraj@gmail.com 9861602726
सरला धिमाल सहायक लेखापाल लेखा शाखा 9845296157
गंगा प्रसाद नेपाल अशीस्टेन्ट सव-ईन्जिनियर प्राबिधिक शाखा gangaparnepa@gmail.com ९८४१८०१६८३
ज्ञान प्रसाद सिग्देल अमिन प्राबिधिक शाखा gyanprasad11@gmail.com ९८६०१४९७६६
भोज बहादुर पुरी कार्यालय सहायक नगरपालिका 9851111423
राजकुमार दुलाल कार्यालय सहायक नगरपालिका 9851234987
सोनाम तामाङ सहायक कम्प्युटर अपरेटर राजश्व शाखा tsonamt14@gmail.com 9840433629
रविन्द्र सापकोटा एम.आई.एस फिल्ड सहायक पञ्जिकरण sapkotarabindra2016@gmail.com 9843573494
पार्वती घले उद्यम विकास सहजकर्ता उद्योग विकास शाखा 9843371578
सुनिल सापकोटा सहायक कम्प्युटर अपरेटर नगरपालिका 9840855757
जुना तामाङ सहायक कम्प्युटर अपरेटर चौ.सा.गढी न.पा. ९८०८९६८३३४
पूर्ण बहादुर पुरी कार्यालय सहयोगी प्रशासन तथा प्राविधिक (इलेक्ट्रीसियन) puriraju2035@gmail.com ९८४९८५९२४४
कालिदेवी श्रेष्ठ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. shresthakalidevi162@gmail.com ९८४०२३७८८०
राजकुमार पुरी कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. purirajkumar222@gmail.com ९८४१५००५१८
अजित तामाङ कार्यालय सहयोगी चौ.सा.गढी न.पा. ९८१८८३६३७१
जवर सिं तमाङ सवारी चालक सवारी चालक ९८४१३६४१०१
चमार सिं तामाङ सवारी चालक सवारी चालक ९८५१०९१२००
रंजित तामाङ कार्यालय सहयोगी प्रशासन तथा योजना शाखा ९८४९२५५१२६
रवि लामा कार्यालय सहयोगी नगरपालिका 9840565420